Asian rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Герой известна личност
Създаване на оригинален герой EmptyСъб Яну 30, 2016 8:54 pm by Seungri.

» {;tainted heart}
Създаване на оригинален герой EmptyПет Яну 29, 2016 9:21 pm by Seungri.

» Бар "Fly high"
Създаване на оригинален герой EmptyНед Сеп 27, 2015 10:12 pm by Seungri.

» Клуб "The hunter"
Създаване на оригинален герой EmptyНед Сеп 27, 2015 10:11 pm by Seungri.

» Клуб "Die hard"
Създаване на оригинален герой EmptyСря Сеп 02, 2015 10:43 pm by Seungri.

» Клуб "Lace"
Създаване на оригинален герой EmptyСря Сеп 02, 2015 10:40 pm by Seungri.

» Hot or Not за предишния
Създаване на оригинален герой EmptyЧет Юли 16, 2015 11:09 pm by Lee Hong Ki

» Създаване на оригинален герой
Създаване на оригинален герой EmptyСъб Юли 04, 2015 11:02 pm by Seungri.

» Somwhere between reallity and fantasy is destiny
Създаване на оригинален герой EmptyЧет Юни 25, 2015 11:11 am by Sung Joon

Top posters
Seungri.
Създаване на оригинален герой Vote_lcapСъздаване на оригинален герой Voting_barСъздаване на оригинален герой Vote_rcap 
Takuya Terada
Създаване на оригинален герой Vote_lcapСъздаване на оригинален герой Voting_barСъздаване на оригинален герой Vote_rcap 
Chloë Moretz
Създаване на оригинален герой Vote_lcapСъздаване на оригинален герой Voting_barСъздаване на оригинален герой Vote_rcap 
Lee Hong Ki
Създаване на оригинален герой Vote_lcapСъздаване на оригинален герой Voting_barСъздаване на оригинален герой Vote_rcap 
Sung Joon
Създаване на оригинален герой Vote_lcapСъздаване на оригинален герой Voting_barСъздаване на оригинален герой Vote_rcap 
Kihyun
Създаване на оригинален герой Vote_lcapСъздаване на оригинален герой Voting_barСъздаване на оригинален герой Vote_rcap 
Kim Myung Soo
Създаване на оригинален герой Vote_lcapСъздаване на оригинален герой Voting_barСъздаване на оригинален герой Vote_rcap 

 

 Създаване на оригинален герой

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Seungri.
South Korea
South Korea
Seungri.


Posts : 97
Join date : 03.12.2014
Age : 33

Character sheet
Popularity:
Създаване на оригинален герой Left_bar_bleue48/50Създаване на оригинален герой Empty_bar_bleue  (48/50)

Създаване на оригинален герой Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на оригинален герой   Създаване на оригинален герой EmptyПет Май 22, 2015 8:42 pm

Име*:
Години*:
Раса*:
Дарба:
Местожителство:
Външен вид:
История*:
Характер*:
Лик*:
Върнете се в началото Go down
https://asia.bulgarianforum.net
Lee Hong Ki
South Korea
South Korea
Lee Hong Ki


Posts : 2
Join date : 23.05.2015

Създаване на оригинален герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на оригинален герой   Създаване на оригинален герой EmptyСъб Май 23, 2015 11:47 pm

Име*: И Хонг Ки
Години*: 25
Раса*: човек с дарба
Дарба: Видения, четене на мисли
Местожителство: Сеул, Южна Корея
История*: Някъде около 1997 година
Поредният гърч. Какви бяха тези неща? Защо на едно седемгодишно дете се случваше всичко това? По - точно - защо на мен?! С какво го бях заслужил? Почти не се минаваше ден, в който да не плюя кръв, да не мога да си намеря място от болки в цялото тяло, главата, да нямам сили след това да ходя или говоря... с какво бях сгрешил, че получавах тези мъчения? И то за едното нищо. В главата ми изникваха някакви сцени за природни бедствия, катастрофи, злодеяния, но когато ги разказвах на тати и мама, те все повтаряха, че сънувам. Не желаеха да ми повярват. Но максимум ден - два след това, всичко, което бях видял, се оказваше реалност. Сякаш можех да видя в бъдещето. Беше ли възможно въобще? "Просто случайност" - казваха си родителите ми всеки ден, без да осъзнават, че може би аз имах силата да променя нещо в този свят към по - добро. Но не, мислеха си, че синът им е откачил! Защо никой никога не ме слуша? И какво като бях на седем? Несправедливост.
Стоях на земята, а край устата ми имаше локва аленочервена кръв, погледът ми бе премрежен, очите ми също бяха кървясали. Мразя живота си...
Почти ясно успях да различа силуета на мама, която мина покрай мен и постави мокра кърпа на вече затворилите се мои очи. Действаше успокояващо. Направих опит за усмивка.
Отнякъде, сякаш от доста далече, се чу гласът и на баща ми, който всъщност се намираше точно до мен, но просто всичките ми сетива бяха блокирани. Можех да мисля само за виденията си.
- Хонгки... - май успях да чуя името си, излизащо от устните на своя родител. - Смятам, че не можем да се грижим повече за теб..
Наистина ли чух, или беше халюцинация? Моля те, Господи, нека да е второто... нека само си въобразявам, че собственият ми баща се отрича от мен..
- Не, моля те, тати, недей... - веднага махнах кърпата от очите си и го погледнах, избухвайки в плач. Кървавочервените ми очи се зачервиха още повече и не можех да фокусирам вярно. Протегнах малката си бяла ръчичка към своя татко, който само я удари леко и се изправи. Чух, че мама се опита да го разубеди, но сякаш без успех. Той не желаеше да я чуе.
- Представляваш ни прекалено голяма грижа, хлапе. Не можем да се справим вече... притесняваш ни прекалено много, когато това се случва с теб.. - той въздъхна. Подаде ръка на майка ми, която с рев ме напусна и заедно прекрачиха прага, оставяйки ме съвършено сам в огромния дом...
Характер*: Мило и добро момче общо взето.
Лик*: Lee Hongki (F.T. Island)
Върнете се в началото Go down
Takuya Terada

Takuya Terada


Posts : 46
Join date : 03.12.2014

Character sheet
Popularity:
Създаване на оригинален герой Left_bar_bleue50/50Създаване на оригинален герой Empty_bar_bleue  (50/50)

Създаване на оригинален герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на оригинален герой   Създаване на оригинален герой EmptyСъб Май 23, 2015 11:48 pm

Одобрен ^^
Върнете се в началото Go down
Sung Joon
South Korea
South Korea
Sung Joon


Posts : 2
Join date : 21.06.2015

Създаване на оригинален герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на оригинален герой   Създаване на оригинален герой EmptyСря Юни 24, 2015 10:24 pm

Създаване на оригинален герой Tumblr_ma9d5q9ueD1r0tf25o1_500

Име: Банг Сонг Джун [никой не знае родното му име]
Години: 24 на външен вид
Раса: Дракон: Драконите са много рядка раса, съществувала може би от началото на света. Не са били виждани такива вече от повече от 700 години, много хора мислят, че са изчезнали. Но това не е така, просто се покриват.
Характерни са с това че, както своите събратя от фолклора, изпитват влечение към златни неща и скъпоценности, също и девици.
Могат да приемат човешки облик, както и оригиналния си. Всяко превръщане е болезнено, като при върколаците, само че драконите могат да го контролират.
Трудно е да се убият, но не и невъзможно. За да ги убиете, трябва да ги наръгате с меч, изкован с драконова кръв. По последни данни в света са останали най - много 3-4 такива, но не се знае къде са и дали някой ги притежава.
Дарба: Само свързани с расата. Може да сменя всяка част от тялото си от драконова в човешка и обратното, както и да приема пълна форма. Има трудно пробиваема драконова кожа, усилени сетива и може да издиша огън. Лети. Повечето от нещата може да прави в драконовата си форма, през другото време не.
Местожителство: Южна Корея
История: Роден преди много, много време... или по - скоро излюпен от драконово яйце, той израства в зората на драконите, още преди хората и ловците да започнат да ги преследват. От малко драконче, той се сприятелява с една вещица, която му приготвя магически еликсир. Благодарение на него Сонг Джун може да се превръща в човек и така да се смесва с хората, които в началото толкова харесва. Това осигурява и оцеляването му до 21 век. Постепенно започва да преосмисля доброто си мнение за хората, но се научава да живее сред тях като себеподобен. Не им прощава за това, че избиват голяма част от расата му. Дразни се, че светът е в ръцете на такава слаба, но многобройна раса. Мечтае един ден да възстанови расата си и да не е повече сам, но все още не му се е отдала такава възможност.
Характер: Резервиран, често сърдит. Като цяло характерът му не е положителен, но гледа да не привлича много внимание върху себе си и затова се държи добре, ако се налага. Гледа да не завързва почти никакви връзки, освен ако не разбере, че даденото същество също не остарява. Най - често ще е държи с вас, както вие се държите с него.
Лик: Bang Sung Joon
Върнете се в началото Go down
Seungri.
South Korea
South Korea
Seungri.


Posts : 97
Join date : 03.12.2014
Age : 33

Character sheet
Popularity:
Създаване на оригинален герой Left_bar_bleue48/50Създаване на оригинален герой Empty_bar_bleue  (48/50)

Създаване на оригинален герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на оригинален герой   Създаване на оригинален герой EmptyСря Юни 24, 2015 10:32 pm

Одобрен Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
https://asia.bulgarianforum.net
Kim Myung Soo
South Korea
South Korea
Kim Myung Soo


Posts : 1
Join date : 04.07.2015
Age : 32

Създаване на оригинален герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на оригинален герой   Създаване на оригинален герой EmptyСъб Юли 04, 2015 2:18 pm

Създаване на оригинален герой Large

Име:
Ким Мьонг Су за приятелите. За останалите е Ел.

Години:
Външно 23, но всъщност е на много повече. Древен е колкото Земята.

Раса:
Блед конник - Смърт.


Дарба:
Видения ; Манипулация на емоции/спомени ; Регенерация


Местожителство:
Къде ли не, но засега се е установил в Южна Корея.


История:
"И видях, и ето блед кон и името на яздещия на него беше смърт, и адът вървеше подире му; и даде им се власт над четвъртата част от земята да умъртвят с меч, с глад, с мор и със земните зверове."

Не се знае нито кога е роден, нито точно къде. Знае се само, че се е появил заедно със създаването на Земята. Като конник на смъртта, той носи такава - навсякъде. Взима душите, които останалите конници оставят след себе си. Никога не се задържа на едно място, но през последните три-четири века работата му е станала прекалено скучна, за да си размърда четирибуквието ( като изключим двете Световни войни, които му докарват достатъчно работа на главата ).
Най-интересната част от историята му е получаването на дарбата да манипулира емоциите и спомените на останалите, която е сравнително нова за него.
Годината - 1814. Мястото - френска кръчма. Той - влюбен като първия глупак в проста селянка с добра душа. Нещо прекалено неприсъщо за едно толкова древно и опасно създание като него. В душата му няма място за емоции, та какво остава за любов. Той е Смъртта и неговата работа е да мори, а не да търчи подир човек с пола. Но това е любов, дошла в прекалено неподходящо време, защото избухва Френската революция. След народа, който умира благодарение на него и Война, е и девойката, в която се влюбва. В отчаянието си се обръща към Норн, същество, притежаващо дарбата да съживява мъртвите за определена цена. Цената, която той плаща, за да върне към живота любимата си, е любовта, която има. Като страничен ефект се появява дарбата да манипулира. След това напуска Франция и никой повече не го вижда.


Характер:
Копеле. Винаги е бил такъв. Не му пука за другите. Никога не връща нещо, което е взел, без значение какво е - душа, предмет, каквото и да е. Откакто Норн взима любовта му, става още по-голямо копеле. Винаги е приемал жените като даденост, като предмет, който му принадлежи. Има силно развито чувство за собственост и е егоист. А колкото братята-колеги Завоевателя, Войната и Глада не е в особено добри отношения. Не че някога е бил, де.


Лик:
Kim Myung Soo ( INFINITE )
Върнете се в началото Go down
Seungri.
South Korea
South Korea
Seungri.


Posts : 97
Join date : 03.12.2014
Age : 33

Character sheet
Popularity:
Създаване на оригинален герой Left_bar_bleue48/50Създаване на оригинален герой Empty_bar_bleue  (48/50)

Създаване на оригинален герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на оригинален герой   Създаване на оригинален герой EmptyСъб Юли 04, 2015 11:02 pm

Одобрен!
Върнете се в началото Go down
https://asia.bulgarianforum.net
Sponsored content





Създаване на оригинален герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на оригинален герой   Създаване на оригинален герой Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на оригинален герой
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герой известна личност

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Asian rpg :: Characters :: Създаване на герой-
Идете на: